Villanyszerelő

Jelentkezési határidő: Nincs megadva.

Főbb feladatok, munkák:

  • Elektromos hálózat üzemeltetése, karbantartása.
  • A termelő berendezések elektromos egységeinek karbantartása, eseti hibák elhárítása, hibák megelőzése.
  • Vezérlő rendszerekben-, és hűtésvezérlő rendszerekben eseti hibakeresés, hibaelhárítás.
  • Fémdetektorok beállítása, karbantartása.
  • Hűtőház elektromos egységeinek karbantartása, eseti javítása.
  • Az épületekben és azon kívül található elektromos berendezések karbantartása.

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • 3 műszakos munkarend vállalása.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előny:

  • Termelő berendezésekben, PLC által vezérelt gyártó berendezések, frekvenciaváltók üzemeltetésében szerzett szakmai tapasztalat.
  • PLC programozásban szerzett gyakorlat.
  • Hűtésvezérlő rendszerek üzemeltetésében, javításában szerzett gyakorlat.
  • Élelmiszergyártási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes, 100% bejelentett bér, korrekt elszámolás
  • Utazási támogatás
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Törökbálint, Tó utca 4. (tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a munkakör pontos megjelölésével, telefonos elérhetőséggel az alábbi címre várjuk: hr@eispro.hu

Hűtőgépész

Főbb feladatok:

  • Hűtőberendezések és hűtőrendszerek üzemeltetése, működtetéshez szükséges ellenőrzések, karbantartások elvégzése. Biztosítja a működés és üzemi folyamatok feltételeit, előírások szerinti vizsgálatokat.
  • A légkompresszorok és a hozzá tartozó berendezések üzemeltetése, működtetéshez szükséges ellenőrzések, karbantartások elvégzése.

Az álláshoz tartozó minimum elvárások:

  • Hűtőgépkezelő vagy Hűtéstechnikai berendezés üzemeltető végzettség.

Előny:

  • Kazánfűtő, Kazánkezelő (2-12 tonna között) végzettség.

Versenyképes fizetés.

Prémiumrendszer.

Cafetéria.

Hosszú távú munkalehetőség.

Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok.

Munkavégzés helye:

Törökbálint, Tó utca 4. (tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető).

Önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével telefonos elérhetőséggel az alábbi címre várjuk: hr@eispro.hu